Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

Domis-tour

Bezpieczne płatności on-line

jak zarezerwować mijesce w autobusie
24 listopada 2021

Czy jedzie z nami pilot Sindbad?

Obsługa w przewozach Sindbad

Artykuł powstał w odpowiedzi na liczne pytania odnoście obsługi podczas podróży autokarami Sindbad podczas pandemii. Stali klienci podróżujący np. do Niemiec byli przyzwyczajeni do obecności pilota sindbad na pokładach autokarów. W chwili obecnej piloci są niestety rzadkością. Głównym czynnikiem wpływającym na to jest oczywiście pandemia i ograniczenia z nią związane. Wiemy że zarząd firmy Sindbad robi wszystko aby piloci byli w jak największej ilości autokarów. Jednak w dzisiejszych specyficznych czasach jest to trudne zadanie. Rynek pracy powoduje, że na pracę pilota w sindbadzie mało kto się decyduje. Jest to bardzo ciężka praca, wykonywana w trasie po nocy. Trzeba wykazać się dużą dyspozycyjnością oraz odpornością na stres. Praca pilota wiąże się również o obsługą pasażerów podczas podróży. 

 

bilety autokarowe

 

Czy dostanę kawę lub herbatę od pilota? 

Pilot w autobusach Sindbad to niewątpliwa zaleta i wygoda. 

Obsługa pilota to nie tylko kontrola biletów przy wsiadaniu do autokarów. Jest to cała obsługa podczas bardzo długiej podróży. W takiej sytuacji bardzo przydaje się możliwość zakupu kawy lub herbaty podczas jazdy. Niestety jeżeli nie ma pilota na pokładzie najczęściej nie ma również możliwości skorzystania z barku. Czasem zdarza się że barek obsługuje drugi kierowca. Jednak jest to czas na jego odpoczynek i najczęściej barek jest zamknięty. W takiej sytuacji trzeba korzystać z kawy lub innych ciepłych napojów podczas postojów. Należy pamiętać, że obsługa autokarów w miarę możliwości wybiera dogodne miejsca przystanków. Czasem jednak nie jest to możliwe. W takiej sytuacji autobusy stają na parkingu

 

Polska obsługa w autobusach Sindbad

Niewątpliwą zaletą podróży autobusem Sindbad jest fakt że na całej trasie jest zapewniona polska obsługa. Niezależnie czy to pilot czy kierowca w tej chwili cała załoga jest z polski. Sindbad bazuje tylko i wyłącznie na własnych autokarach oraz kierowcach co daje większy komfort jazdy. Również po przesiadkach mamy pewność że będzie załoga mówiąca po polsku. Daje to poczucie bezpieczeństwa szczególnie za granicą gdzie nie trzeba się przejmować, że się gdzieś zgubimy lub nie dogadamy. Sytuacje takie mogą się zdarzyć gdy wybierzemy podróż np. Flixbusem. Tam często przesiadka jest w Berlinie na autobus zagranicznego partnera, i tam nie ma co liczyć na polskojęzyczną obsługę. 

Bilety autokarowe Sindbad to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu podróży. 

Na sam koniec warto wspomnieć że firma Sindbad ma w 100% polski kapitał. 

 

 

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour