Aktualny przystanek Sindbad w Perpignan to: 

  • Gare Routiere, Bd Saint-Assiscle, k/SNCF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paryż to stolica Francji i jedno z najbardziej znanych miast na świecie. Jest uważany za miasto miłości, mody i sztuki, a także jest jednym z najważniejszych ośrodków kulturalnych i turystycznych na świecie.

Jednym z najważniejszych zabytków Paryża jest Wieża Eiffla, która jest symbolem miasta i jednym z najbardziej rozpoznawalnych zabytków na świecie. Wieża została zbudowana w 1889 roku i ma wysokość ponad 300 metrów. Z wieży roztacza się piękny widok na całe miasto.

Kolejnym ważnym zabytkiem jest Katedra Notre-Dame, zbudowana w stylu gotyckim w XII wieku. Katedra przyciąga rzesze turystów, a jej wnętrze wypełniają wspaniałe witraże, rzeźby i inne dzieła sztuki.

Luwr to kolejna ważna atrakcja Paryża. Muzeum to posiada jedną z największych kolekcji dzieł sztuki na świecie, w tym słynne obrazy takie jak Mona Lisa Leonarda da Vinci i Wenus z Milo.

Paryż słynie również z pięknych parków, takich jak Luwr, Jardin des Tuileries czy Jardin du Luxembourg, które są idealnym miejscem do odpoczynku i relaksu. Miasto oferuje również wiele sklepów, kawiarni i restauracji, w których można spróbować tradycyjnej francuskiej kuchni oraz zrobić zakupy wśród najmodniejszych marek.

Podsumowując, Paryż to piękne miasto, które oferuje wiele atrakcji turystycznych. Wieża Eiffla, Katedra Notre-Dame, Luwr i piękne parki to tylko niektóre z powodów, dla których warto odwiedzić to miejsce.

 

 

Połączenia autokarowe z Perpignan: 

 
 

Bilety autokarowe z Perpignan

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz