Aktualny przystanek Sindbad w Nicei to: 

  • Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nicea, położona nad Morzem Śródziemnym, jest uważana za jedno z najpiękniejszych miast we Francji i jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych w Europie. Znana jest z pięknych plaż, kultury i historii oraz wysokiego poziomu życia.

Jednym z największych atrakcji Nicei jest piękne wybrzeże i plaże, takie jak Plage du Promenade des Anglais czy Plage de la Reserve. Te piękne plaże przyciągają tłumy turystów, którzy przyjeżdżają tu, by odpocząć, opalać się i uprawiać różne sporty wodne.

Miasto jest również pełne zabytków i atrakcji kulturalnych. Znajduje się tutaj muzeum Matisse'a, w którym można podziwiać wiele dzieł słynnego artysty. Innym ważnym miejscem kulturalnym jest Muzeum Sztuk Pięknych, które posiada bogatą kolekcję sztuki z różnych epok.

Stary, urokliwy port w Nicei to również popularne miejsce wśród turystów. Znajduje się tam wiele sklepów, restauracji i kawiarni, w których można spróbować lokalnej kuchni oraz zobaczyć wiele pięknych jachtów cumujących w porcie.

Miasto słynie również z eleganckiej architektury Belle Epoque, której najlepszym przykładem jest słynny Hotel Negresco. Hotel ten jest jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Europie i posiada niezwykłą kolekcję dzieł sztuki.

Podsumowując, Nicea to piękne miasto, które oferuje wiele atrakcji turystycznych. Wspaniałe plaże, zabytki, kultura i kuchnia, to tylko niektóre z powodów, dla których warto odwiedzić Niceę.

 

 

Połączenia autokarowe z Nicei: 

NICEA - WARSZAWA PL
Bilety od  550 PLN,  123 EUR
NICEA - WROCŁAW PL
Bilety od  495 PLN,  110 EUR
 
 

Bilety autokarowe z Nicei

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Domis-tour