Aktualny przystanek Sindbad w Narbonne to: 

  • Gare Routiere

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Narbonne to urocze miasto położone na południu Francji, nad brzegiem rzeki Aude i Morza Śródziemnego. Znane jest ze swojego dziedzictwa rzymskiego i kultury winiarskiej, a także z pięknych plaż i zabytków.

Jednym z najważniejszych zabytków w Narbonne jest Katedra Świętego Justa i Świętego Pastoriusza, która została zbudowana w XII wieku i jest przykładem architektury gotyckiej. Katedra posiada również zabytkowe organy i piękne witraże.

Innym ważnym zabytkiem jest Palais des Archevêques, czyli Pałac Arcybiskupi, który został zbudowany w XIII wieku. Obecnie pałac jest muzeum i można w nim zobaczyć wiele cennych dzieł sztuki i mebli z różnych epok.

W mieście znajduje się również rzymskie muzeum Archeologii, które posiada cenną kolekcję rzymskich artefaktów, takich jak mozaiki, rzeźby i narzędzia.

Narbonne słynie również z winiarskiej kultury i jest otoczone winnicami. W okolicy znajduje się wiele winnic, które można odwiedzić i degustować lokalne wina.

Miasto jest również doskonałym miejscem na relaks i odpoczynek, dzięki swoim pięknym plażom. Plaże w Narbonne są czyste i dobrze utrzymane, a także oferują wiele możliwości do uprawiania sportów wodnych i innych aktywności.

Podsumowując, Narbonne to piękne miasto, które oferuje wiele atrakcji i rozrywek dla turystów. Niezależnie od tego, czy interesują Cię zabytki, kultura czy wina, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w Narbonne.

 

 

Połączenia autokarowe z Narbonne: 

 

Bilety autokarowe z Narbonne

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz