Aktualny przystanek Sindbad w Montpellier to: 

  • Autoport Ile de Napoleon, Parking Hotel Arcotel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mulhouse to urocze miasto położone w północno-wschodniej Francji, w regionie Alzacja. To jedno z największych miast regionu, które słynie z przemysłu tekstylnego i motoryzacyjnego, a także z licznych zabytków i atrakcji turystycznych.

Jedną z najważniejszych atrakcji w Mulhouse jest Muzeum Techniki i Przemysłu, które jest jednym z największych muzeów technicznych we Francji. Znajduje się tu wiele eksponatów, w tym samochody, samoloty, pociągi i maszyny przemysłowe, które prezentują historię i rozwój przemysłu w regionie.

Innym znanym zabytkiem jest dzielnica Fabrica, gdzie znajdują się tradycyjne, kolorowe domy i kamienice z XVI wieku, które są zabytkami kultury narodowej i zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Warto również odwiedzić Katedrę Świętego Stefana, która jest największym kościołem w Mulhouse i jednym z najważniejszych zabytków architektonicznych w regionie.

Mulhouse oferuje również wiele atrakcji dla miłośników sztuki i kultury, w tym Muzeum Sztuki i Historii, które zawiera bogatą kolekcję dzieł sztuki z różnych epok i kultur. Można tu również zobaczyć liczne wystawy sztuki współczesnej i tradycyjnej.

Miasto oferuje także wiele wspaniałych parków i ogrodów, takich jak Park Zoologiczny Mulhouse i Ogrody botaniczne, które są idealnym miejscem do odpoczynku i relaksu wśród zieleni i kwiatów.

Podsumowując, Mulhouse to piękne miasto z bogatą historią i kulturą, które oferuje wiele atrakcji i rozrywek dla turystów. To również miasto przemysłu, które odgrywa ważną rolę w gospodarce regionu. Niezależnie od tego, czy interesują Cię zabytki, sztuka czy przyroda, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w Mulhouse.

 

 

Połączenia autokarowe z Mulhouse: 

 

Bilety autokarowe z Mulhouse

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz