Aktualny przystanek Sindbad w Metz to: 

  • Monument aux Morts Avenue Joffre, Avenue Ney

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest wiele powodów, dla których warto pojechać do Metz. Oto kilka z nich:

Zabytki i architektura: Metz to miasto z bogatą historią i kulturą, które ma wiele pięknych zabytków i budynków. Możesz zwiedzać katedrę św. Szczepana, jedną z największych gotyckich katedr w Europie, oraz wiele innych kościołów i pałaców, takich jak Pałac Biskupi czy Kościół św. Wawrzyńca.

Muzea: Metz ma wiele fascynujących muzeów, takich jak Centrum Pompidou-Metz, które prezentuje sztukę współczesną i nowoczesną, Muzeum Sztuki i Historii oraz Muzeum Sztuki Dekoracyjnej.

Kuchnia: Metz jest znanym ośrodkiem kulinarnej sztuki, gdzie można spróbować wiele tradycyjnych dań i przysmaków regionu Lotaryngii. Do popularnych dań należą Quiche Lorraine, Flammkuchen (tarta z cienkim ciastem) i Fleischschnacka (naleśniki z mięsem).

Przyroda: Metz położony jest w malowniczym regionie Lotaryngii, który oferuje wiele możliwości do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Można również odwiedzić parki miejskie, takie jak Park Imperialny czy Park Botaniczny.

Imprezy i festiwale: Metz organizuje wiele imprez i festiwali, takich jak Festi-Metz czy Międzynarodowy Festiwal Filmowy, który przyciąga gości z całego świata.

To tylko kilka powodów, dla których warto pojechać do Metz. To piękne miasto oferuje wiele atrakcji i rozrywek, a także ciekawą historię i kulturę.

 

 

Połączenia autokarowe z Metz: 

 

Bilety autokarowe z Metz

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz