Aktualny przystanek Sindbad w Grenoble to: 

  • Gare Routiere

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grenoble to miasto położone we wschodniej części Francji, otoczone pięknymi górami, takimi jak Alpy Delfinackie. Jest to popularny cel turystyczny ze względu na swoje zabytki, krajobrazy i możliwości sportowe. Oto kilka powodów, dla których warto pojechać do Grenoble:

  • Piękne krajobrazy: Grenoble znajduje się w pięknej okolicy, otoczonej górami, rzekami i jeziorami. Można tu podziwiać wspaniałe widoki i wędrować po okolicznych szlakach.

  • Zabytki: Grenoble ma wiele ciekawych zabytków, takich jak zamek Lesdiguières, katedra Notre-Dame, Opactwo Saint-Chaffre i wiele innych.

  • Kultura: Grenoble jest znanym ośrodkiem kulturalnym, z muzeami, teatrami i galeriami sztuki. Jest tu wiele wydarzeń kulturalnych przez cały rok.

  • Sport: Grenoble jest popularnym miejscem dla miłośników sportów zimowych, ze względu na swoją bliskość do Alp. Można tu uprawiać narciarstwo, snowboarding, jazdę na nartach biegowych i wiele innych sportów zimowych.

  • Gastronomia: Grenoble to raj dla smakoszy, z szerokim wyborem regionalnych specjałów, takich jak diot saucisse (kiełbasa z wieprzowiny i cebulą), gratin dauphinois (zapiekanka ziemniaczana) i raclette (sery podawane ziemniakami i mięsem).

Podsumowując, Grenoble to miasto, które oferuje wiele atrakcji turystycznych dla różnych grup wiekowych i zainteresowań. Piękne krajobrazy, zabytki, kultura, sport i gastronomia to tylko niektóre z powodów, dla których warto odwiedzić to piękne miasto.

 

Połączenia autokarowe z Grenoble: 

GRENOBLE - WARSZAWA PL
Bilety od 340 PLN, 76 EUR
GRENOBLE - WROCŁAW PL
Bilety od 329 PLN, 74 EUR
 
 

Bilety autokarowe z Grenoble

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz