Aktualny przystanek Sindbad w Chambery to: 

  • Square Paul Vidal - przy poczcie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chambery to miasto w południowo-wschodniej Francji, położone w regionie Sabaudia. Jest to urocze i malownicze miasto, które ma wiele atrakcji i powodów, dla których warto tam pojechać:

  • Zamek Carre - to zabytkowy zamek, który znajduje się w samym centrum miasta. Jest to jedna z najważniejszych atrakcji turystycznych w Chambery, a na jego terenie można podziwiać piękne ogrody.

  • Muzeum Savoisien - to muzeum, które poświęcone jest historii regionu Sabaudia. Prezentuje wiele cennych zabytków, takich jak rzeźby, obrazy i dokumenty.

  • Katedra Świętego Franciszka Salezego - to imponująca katedra, zbudowana w stylu gotyckim. Wnętrze katedry jest piękne, a na szczególną uwagę zasługują witraże.

  • Jezioro Bourget - to największe naturalne jezioro we Francji, które znajduje się w pobliżu Chambery. To idealne miejsce na wypoczynek, relaks i uprawianie sportów wodnych.

  • Kuchnia - w Chambery można spróbować tradycyjnych potraw francuskich, takich jak fondue, raclette, quiche czy tarte. W okolicy znajdują się liczne restauracje serwujące regionalne specjały.

  • Klimat - Chambery ma łagodny klimat, który sprzyja wypoczynkowi i relaksowi. Miasto otoczone jest pięknymi górami, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla miłośników turystyki pieszej i rowerowej.

To tylko kilka z wielu powodów, dla których warto odwiedzić Chambery. Miasto to oferuje wiele innych atrakcji i możliwości spędzenia wolnego czasu.

 

 

Połączenia autokarowe z Chambery: 

CHAMBERY - WARSZAWA PL
Bilety od 340 PLN, 76 EUR
 

Bilety autokarowe z Chambery

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz