Aktualny przystanek Sindbad w Cannes to: 

  • Boulevard Jean Hibert, parking Quai Max Laubeuf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cannes to miasto położone na południu Francji, nad Morzem Śródziemnym, które słynie przede wszystkim z Festiwalu Filmowego, ale ma wiele innych atrakcji i powodów, dla których warto tam pojechać:

  • Plaże - Cannes ma piękne, piaszczyste plaże, na których można odpocząć i cieszyć się słońcem oraz Morzem Śródziemnym.

  • Festiwal Filmowy - to jedno z najważniejszych wydarzeń filmowych na świecie, które odbywa się co roku w maju w Cannes. Podczas festiwalu można zobaczyć najnowsze filmy, poznać gwiazdy kina i poczuć niesamowitą atmosferę wydarzenia.

  • Promenada de la Croisette - to słynna bulwar, który biegnie wzdłuż plaż w Cannes. Jest to doskonałe miejsce na spacer i podziwianie pięknych widoków.

  • Muzeum Sztuki i Historii Cannes - to muzeum, które mieści się w XVIII-wiecznej willi i prezentuje dzieła sztuki i historię miasta Cannes.

  • Sklepiki i butiki - Cannes to idealne miejsce na zakupy. W mieście znajdują się liczne sklepiki i butiki oferujące produkty od najbardziej ekskluzywnych marek.

  • Wyspa Sainte-Marguerite - to piękna wyspa, na którą można się dostać łodzią z Cannes. Wyspa ta słynie z pięknych krajobrazów oraz z fortu, w którym był więziony słynny więzień, Człowiek w Żelaznej Masce.

To tylko kilka z wielu powodów, dla których warto odwiedzić Cannes. Miasto to oferuje wiele innych atrakcji i możliwości spędzenia wolnego czasu.

 

Połączenia autokarowe z Cannes: 

 
 

Bilety autokarowe z Cannes

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz