bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

jak zarezerwować mijesce w autobusie
12 kwietnia 2023

Bilety Sindbad z Dortmundu do Londynu

Bilety Sindbad z Niemiec do Wielkiej Brytanii 

Jakiś czas temu pojawiło się zupełnie nowe połączenie w siatce Sindbada. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jest to pierwsza linia Sindbada która zaczyna się i kończy poza granicami Polski. Stało się tak z powodu przeobrażenia linii do Wielkiej Brytanii. od 1.02.2023 linia do Anglii jest połączona z całą siatką Sindbada a nie funkcjonuje jako osobna linia. Co to oznacza? W praktyce zmieniły się godziny wyjazdów z Polski i Anglii. Teraz jest tylko jedna godzina wyjazdu z Polski do całej Europy. Niezależnie czy jedziemy do Niemiec, Francji, Włoch czy właśnie do Wielkiej Brytanii. Można spytać co ma wyjazd z Polski z nową linia?

Otóż nowa linia do Anglii jest przedłużeniem linii która jedzie do Dortmundu. W praktyce niestety wydłuża to podróż. Można się również spotkać z aż dwoma przesiadkami np. w Słubicach i Dortmundzie. Do tego uległy zmianie godziny wyjazdu z samej Anglii i tak dla przykładu wyjazd z Londynu jest o godzinie 7:00 rano czasu lokalnego. To znacznie utrudnia dotarcie do Londynu osobom z innych miast. 

Aktualne przystanki Sindbad w Wielkiej Brytanii

Aby się zabrać Sindbadem z Anglii do Polski lub Niemiec trzeba się trochę nagimnastykować, bo Sindbad aktualnie dojeżdża do:

  • Folsktone
  • Maidstone
  • Londyn

 

Wszyscy spoza tych miejscowości muszą dojechać na własną rękę do przystanku Sindbada. W przypadku dojazdu do Londynu na 7:00 może to być problem. 

Rozkład jazdy Niemcy - Francja - Anglia

Całkowitą nowością jest fakt, że możemy kupić bilet z Dortmundu do Londynu co nie było możliwe do tej pory. Nowa trasa to: 

Dortmund - Bruksela - Lille - Wielka Brytania. 

Już teraz można podróżować na wybranych odcinkach np. Bruksela - Dortmund lub Lille - Londyn. Jest to na pewno wielkie ułatwienie w planowaniu podróży zagranicznych. 

Wszystkie bilety można kupić na naszej stronie głównej. 

Kolejnym plusem są obniżone ceny biletów w wybrane dni. I tak bilet z Polski do Londynu można kupić już od 359 PLN w jedną stronę, lub Dortmund - Londyn już od 225 PLN w jedną stronę. 

 

 

 

 

 

 

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad