Aktualny przystanek autokarowy w Odessa to: 

  • Dw. autobusowy Odessa Privokzalna, Starosennaja

    Dworzec Autobusowy, ul. Kołontajewska 58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilety autokarowe do miasta Odessa

Odessa, perła Morza Czarnego, jak powszechnie jest nazywana, stanowi jeden z najpiękniejszych i najbardziej unikalnych miast Ukrainy. Odessa, zasłaniając się swoim błękitnym morzem i zabytkową architekturą, kusi, uwodzi i zapada w pamięci każdego, kto ma okazję ją odwiedzić.

Miasto kusi z każdego zakątka, począwszy od majestatycznego Opery i Baletu, przez Potiomkinowskie Schody, aż po bulwary, które rozciągają się wzdłuż malowniczych plaż. Przestrzeń miasta jest nafaszerowana kontrastami - pomniki historyczne stoją obok nowoczesnych budowli, a eleganckie butiki sąsiadują z tradycyjnymi bazarowymi stoiskami.

Zwiedzając Odessę, nie można pominąć Derybasowskiej - najpopularniejszej i najbardziej tętniącej życiem ulicy miasta. To tu mieszkańcy Odessy i turyści spotykają się na kawę, rozmowy i spacery wśród kawiarni, restauracji i sklepów. Wąskie, brukowane uliczki pełne są muzyki, smiechu i życia.

Ale Odessa to nie tylko zabytki i bulwary. To przede wszystkim mieszkańcy, którzy swoim ciepłem i otwartością na świecie tworzą unikalny klimat tego miejsca. Słyną z dowcipu, gościnności i niepowtarzalnego poczucia humoru, które sprawiają, że Odessa jest nie tylko miejscem do zobaczenia, ale przede wszystkim doświadczenia.

Odessa to miasto, które nigdy nie śpi. Nocą tętni życiem dzięki klubom, pubom i restauracjom, które zapewniają różnorodność rozrywki dla każdego. Dla miłośników kultury i sztuki, liczne galerie, teatry i kina oferują bogatą ofertę wystaw, spektakli i pokazów.

Odessa to miejsce, które łączy w sobie różne kultury i tradycje, tworząc swoją unikalną atmosferę. Z jednej strony jest to miasto o bogatej historii i tradycji, z drugiej - dynamicznie rozwijające się, pełne energii i kreatywności. To miasto, które zawsze jest gotowe przyjąć gości z otwartymi ramionami i sercem. Odessa - to miasto, które zawsze zaprasza do powrotu.

Połączenia międzynarodowe z miasta Odessa:

 

Bilety do Ukrainy - Odessa

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz