Aktualny przystanek Sindbad w Bregenz to: 

M1 London Gateway Service

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bregenz to malownicze miasto położone nad Jeziorem Bodeńskim, w zachodniej części Austrii. Jest to popularne miejsce turystyczne, które oferuje wiele atrakcji dla odwiedzających.

Jedną z głównych atrakcji miasta jest Festiwal Bregenzer Festspiele, który odbywa się corocznie latem na imponującej scenie na jeziorze. To wyjątkowe wydarzenie składa się z oper, koncertów i innych spektakli, które odbywają się na otwartym powietrzu, a sama scena znajduje się w wodzie, co nadaje wydarzeniu niepowtarzalny klimat.

Poza festiwalem, Bregenz oferuje wiele innych ciekawych miejsc, takich jak Muzeum Sztuki Współczesnej, Muzeum Wina i Kultury Regionu Bregenzerwald, Zamek Pfänder, skąd rozpościera się piękny widok na miasto i okolicę, oraz wiele innych atrakcji.

Jezioro Bodeńskie, na którym położone jest Bregenz, to także popularne miejsce dla miłośników sportów wodnych, takich jak żeglarstwo, windsurfing czy kajakarstwo. Można też skorzystać z rejsów po jeziorze, aby podziwiać okolicę z innej perspektywy.

Bregenz to także miasto z bogatą historią, co widać w jego zabytkowej architekturze, na przykład w kościele pw. św. Marcina czy w klasztorze Mehrerau.

Warto też wspomnieć, że Bregenz znajduje się w pobliżu granicy z Niemcami i Szwajcarią, co umożliwia łatwe zwiedzanie okolicznych regionów i miast.

Podsumowując, Bregenz to piękne miasto z ciekawymi atrakcjami, bogatą historią i pięknymi widokami, które na pewno warto odwiedzić.

 

Popularne trasy autokarowe z Bregenz: 

 
 
 

Bilety do Bregenz

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz