Aktualny przystanek Sindbad w Antwerpii to: 

Hotel Crown Plaza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antwerpia to piękne miasto położone w północnej Belgii, które słynie z bogatej historii, pięknych zabytków, sztuki i kultury, a także z doskonałej kuchni i zakupów.

Jednym z głównych powodów, dla których warto odwiedzić Antwerpię, jest jej bogata historia, która jest wciąż widoczna w zabytkowej architekturze miasta. Warto odwiedzić piękny Plac Grote Markt z ratuszem, katedrę Notre-Dame, Muzeum Rubensa i Zamek Het Steen, aby poczuć atmosferę miasta z czasów średniowiecza.

Antwerpia to także miasto sztuki, a zwłaszcza sztuki flamandzkiej, którą można podziwiać w Muzeum Sztuk Pięknych i Muzeum Rubensa. W mieście znajduje się też wiele galerii sztuki i wystaw, które prezentują prace zarówno artystów lokalnych, jak i międzynarodowych.

Antwerpia to także idealne miejsce dla miłośników mody i zakupów. Miasto słynie z wysokiej jakości bawełny, diamentów i antyków, a także z licznych butików i sklepów, w których można znaleźć ekskluzywne marki i projektantów.

W Antwerpii można również spróbować przepysznych belgijskich wafli, czekolady, frytek i piwa, które stanowią nieodłączną część kultury belgijskiej.

W miasteczku znajduje się wiele festiwali i imprez, takich jak Letni Festiwal Jazzowy, Festiwal Filmowy i Zimowy Kermis, które oferują odwiedzającym wiele rozrywki i kulturalnego doświadczenia.

Podsumowując, Antwerpia to piękne miasto z bogatą historią, kulturą i sztuką, doskonałymi możliwościami zakupów i smakowitymi belgijskimi przysmakami. To idealne miejsce dla osób szukających inspiracji i kulturowych przeżyć.

 

Połączenie międzynarodowe z Antwerpii: 

 
 
 

Bilety do Antwerpii

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz