Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

Bilety online do Łotwy

Bilety autokarowe do Łotwy są łatwo dostępne i można je kupić w wielu miejscach. Najłatwiej bilety kupić online lub w naszych punktach sprzedaży biletów autokarowych. Posiadamy setki połączeń autokarowych, tak że na pewno każdy wybierze coś z naszej oferty. Zakup biletów jest prosty i szybki. Wystarczy wybrać najlepsze połączenie i kupić bilet. Następnie udać się na przystanek i można ruszać w drogę. 

Ceny biletów autokarowych do Łotwy

Podróż autokarem do Łotwy jest często bardziej wygodna niż podróż samolotem. Bilety są również często tańsze. Wystarczy zadzwonić do naszego biura podróży a my chętnie doradzimy najlepsze połączenie. Telefon do biura Sindbad w Bydgoszczy to: 52 340 17 00. 

Sindbad ceny biletów do Łotwy są bardzo atrakcyjne. Zwłaszcza, że można kupić je online. Pamiętaj, by sprawdzić ceny biletów w różnych dniach tygodnia - w środku tygodnia są one dużo niższe niż w weekendy. 

 

Dlaczego warto jechać autokarem do Łotwy?

Łotwa jest krajem o bogatej historii, pięknej architekturze i nieskażonej przyrodzie. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Łotwę:

  • Ryga: Stolica Łotwy, Ryga, jest uznana za perłę architektury secesyjnej. Starówka w Rydze jest wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO i oferuje wiele atrakcji, w tym Dom Czarnogłowych, Katedrę w Rydze oraz wiele uroczych uliczek i placów.

  • Parki narodowe: Łotwa ma piękne i różnorodne krajobrazy, które można podziwiać w jej parkach narodowych. Park Narodowy Gauja jest największym i najstarszym parkiem narodowym na Łotwie, oferującym malownicze doliny rzeczne i średniowieczne zamki. Natomiast Park Narodowy Kemeri słynie z unikalnych bagiennych krajobrazów.

  • Zamki i pałace: Łotwa ma wiele dobrze zachowanych zamków i pałaców, takich jak Zamek w Turaidzie czy Pałac Rundāle, które są warte odwiedzenia.

  • Białe noce: W okresie letnim dni są na Łotwie bardzo długie, a noce krótkie i jasne. Ten czas roku jest idealny do zwiedzania i korzystania z atrakcji na świeżym powietrzu.

  • Kultura i tradycje: Łotwa ma bogatą kulturę i tradycje, które można doświadczyć podczas licznych festiwali i imprez, takich jak święto Jāņi, które obchodzone jest w czerwcu, na początku lata.

  • Jurmala: Ten popularny kurort nadmorski jest idealnym miejscem na relaks na pięknych, piaszczystych plażach i kąpiel w Morzu Bałtyckim. Jurmala jest również znana z XIX-wiecznych drewnianych willi w stylu art nouveau.

  • Łatwość podróżowania: Łotwa jest stosunkowo małym krajem, co sprawia, że podróżowanie między różnymi atrakcjami jest proste i niezbyt czasochłonne.

  • Gastronomia: Łotewska kuchnia skupia się na lokalnych, sezonowych produktach. Warto spróbować takich potraw jak rupjmaize (czarny chleb), sklandrausis (ciasto z marchewki i kaszy gryczanej) czy różnego rodzaju ryb i owoców morza.

Łotwa oferuje coś dla każdego: od historycznych zabytków, przez piękne krajobrazy, po bogatą kulturę i smaczną kuchnię.

Lista miast obsługiwanych w Łotwie przez autokary Sindbad:

 

 

Bilety autokarowe do Łotwy