Aktualny przystanek Sindbad w Gironie to: 

Estacion de Autobuses - Plaza de Espana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Girona to urocze miasto na północnym wschodzie Hiszpanii, które ma wiele atrakcji dla turystów. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Gironę:

  • Stare Miasto: Stare Miasto Girony zachowało swoją pierwotną architekturę, co sprawia, że jest ono jednym z najpiękniejszych w Hiszpanii. Można tam zobaczyć wiele zabytkowych budynków, katedr i kościołów.

  • Muzea: W Gironie znajduje się wiele muzeów, takich jak Muzeum Sztuk Pięknych czy Muzeum Historii Miasta. Są one idealnym miejscem dla osób interesujących się sztuką i historią.

  • Kuchnia: Kuchnia katalońska jest znana z różnorodności i smaku, a w Gironie można spróbować autentycznych katalońskich dań w wielu restauracjach i barach.

  • Festiwale: Girona organizuje wiele festiwali przez cały rok, w tym Festival de Cinema de Girona, Festiwal Muzyki Kameralnej i Festiwal Kwiatów.

  • Most Eiffla: Most Eiffla jest jednym z najpiękniejszych mostów w Gironie i jest znanym punktem orientacyjnym w mieście. Jest to idealne miejsce na spacer i podziwianie pięknych widoków.

  • Parki: Girona ma wiele pięknych parków i ogrodów, w których można się zrelaksować i cieszyć się naturą. Park Central i Park de la Devesa to dwa z największych parków w mieście.

W sumie, Girona to miasto, które oferuje wiele atrakcji dla turystów, takich jak piękne Stare Miasto, muzea, kuchnia katalońska, festiwale, Most Eiffla, parki i wiele innych.

 

Połączenia autokarowe z Girony: 

 

 
 

Bilety autokarowe do Girony

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz