Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

Domis-tour

Bezpieczne płatności on-line

22 maja 2020

Bezpieczeństwo w autokarach Sindbad

Jak Sindbad dba o bezpieczeństwo?

W czasie trwania epidemii codziennie dostajemy pytania o bezpieczeństwo w autokarach Sindbad. Firma Sindbad jako pierwsza zdecydowała się na uruchomienie przewozów międzynarodowych. Pozwala to na dotarcie do pracy lub rodziny za granicą po długiej przerwie. Sindbad wprowadził szereg norm które w maksymalny możliwy sposób zabezpieczają podróżnych. 

 

Maseczki ochronne w autokarach Sindbad

Każdy pasażer ma obowiązek zakrywania ust i nosa zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia. Do zakrycia twarzy może posłużyć chusta, szalik lub maseczka ochronna. Każdy podróżny musi sam zadbać o zakrycie twarzy a co za tym idzie sam zaopatrzyć się w maseczkę. Jest to jedyny wymóg stawiany przed pasażerem o który trzeba zadbać we własnym zakresie. Resztą zajmuje się Sindbad. 

 

Płyn do dezynfekcji rąk w autobusach międzynarodowych

W każdym autokarze Sindbad jest dostępny płyn do dezynfekcji rąk. Przy każdorazowym wejściu na pokład autobusu międzynarodowego wymagana jest dezynfekcja. Płyn jest dostępny u pilota autokaru Sindbad. Zachęcamy również do zabrania własnego środka dezynfekującego co może okazać się przydatne podczas długiej podróży autobusem międzynarodowym. 

 

bilety Sindbad

 

 

Dystans społeczny w przewozach międzynarodowych

W autokarze Sindbad trudno zachować odpowiedni dystans społeczny jednak zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia w autokarach międzynarodowych jest zajęta tylko połowa miejsc. To oznacza że każdy pasażer ma do swojej dyspozycji dwa miejsca w cenie jednego biletu. Zwiększa to znacznie bezpieczeństwo ale również wpływa bardzo na komfort jazdy autokarem Sindbad. 

sindbad bilety

Przed podróżą autokarem Sindbad

Pomimo wprowadzenia dostępności tylko połowy miejsc w autokarach na dworcu autobusowym może okazać się, że oczekujących na podróż jest sporo. Zachęcamy aby przed odjazdem autobusu zachować odpowiedni (1,5 - 2 m) dystans od innych pasażerów. Również gdy autobus Sindbad podjedzie na stanowisko prosimy aby nie tłoczyć się przy drzwiach wejściowych. Zalecamy aby ustawić się w kolejce w odstępach około dwóch metrów od siebie. Liczymy na cierpliwość i wyrozumiałość przy przyjmowaniu kolejnych pasażerów na pokład autobusu Sindbad. 

 

Powyższe wytyczne zostały wprowadzone w trosce o bezpieczeństwo pasażerów i obowiązują do odwołania.  

Wytyczne na dzień 22.05.2020

Aktualne ceny biletów Sindbad do Niemiec znajdziesz na naszej stronie głównej. Zachęcamy do kupowania biletów autokarowych online do Niemiec, Francji, Anglii, Włoch i innych krajów Europy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour