Domis-tour
bilety autokarowe Sindbad
  1. pl
  2. uk

Jak Sindbad dba o bezpieczeństwo?

W czasie trwania epidemii codzinnie dostajemy pyatania o bezpieczeństwo w autokarach. Firma Sindbad jako pierwsza zdecydowała się na uruchomienie połączeń międzynarodowych. Pozwala to na dotarcie do pracy lub rodziny za granicą po długiej przerwie. Sindbad wprowadził szereg norm które w maksymalny możliwy sposób zabezpieczają podróżnych. 

 

Maseczki ochronne

Każdy pasażer ma obowiązek zakrywania ust i nosa zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia. Do zakrycia twarzy może posłużyć chusta, szalik lub maseczka ochronna. Każdy podróżny musi sam zadbać o zakrycie twarzy a co za tym idzie sam zaopatrzyć się w maseczkę. Jest to jedyny wymóg stawiany przed pasażerem o który trzeba zadbać we własnym zakresie. Resztą zajmuje się Sindbad. 

 

Płyn do dezynfekcji rąk

W każdym autokarze jest dostępny płyn do dezynfekcji rąk. Przy każdorazowym wejściu na pokład autobusu wymagana jest dezynfekcja. Płyn jest dostępny u pilota autokaru. Zachęcamy również do zabrania własnego środka dezynfekującego co może okazać się przydatne podczas długiej podróży. 

 

Dystans społeczny

W autokarze trudno zachować odpowiedni dystans społeczny jednak zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia w autokarach jest zajęta tylko połowa miejsc. To oznacza że każdy pasażer ma do swojej dyspozycji dwa mijesca w cenie jednego biletu. Zwiększa to znacznie bezpieczeństwo ale również wpływa bardzo na komfort jazdy. 

 

Przed podróżą

Pomimo wprowadzenia dostępności tylko połowy miejsc w autokarach na dworcu autobusowym może okazać się, że oczekujących na podróż jest sporo. Zachęcamy aby przed odjazdem autobusu zachować odpowiedni (1,5 - 2 m) dystans od innych pasażerów. Również gdy autobus podjedzie na stanowisko prosimy aby nie tłoczyć się przy drzwiach wejsciowych. Zalecamy aby ustawić sie w kolejce w odstępach około dwóch metrów od siebie. Liczymy na cierpliwość i wyrozumiałość przy przyjmowaniu kolejnych pasażerów na pokład autobusu. 

 

Powyższe wytyczne zostały wprowadzone w trosce o bezpieczeństwo pasażerów i obowiązują do odwołania.  

Wytyczne na dzień 22.05.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo w autokarach Sindbad

22 maja 2020
Domis-tour

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

DOMIS-TOUR

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 tel. 52 340 17 00

biuro@domis-tour.com

NIP 554 120 49 75

nr konta 92 1140 2017 0000 4702 0274 8796

- międzynarodowe tanie bilety autokarowe wielu przewoźników: Sindbad Eurobus, Agat, Ecolines, Lux Reisen, GDNexpress.

- pomoc przy wyborze najlepszej oferty

- ubezpieczenia turystyczne: Signal Iduna. TUEuropa.

W Domis-tour oferujemy: