Aktualny przystanek Sindbad w Bayreuth to: 

    • Hauptbahnhof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bayreuth to piękne miasto w północnej Bawarii, które słynie z Festiwalu Operowego Richarda Wagnera. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Bayreuth:

  • Festiwal Richarda Wagnera - Bayreuth jest znane na całym świecie dzięki corocznemu Festiwalowi Operowemu Richarda Wagnera, który odbywa się w Bayreuth od ponad 140 lat. Jest to najważniejsze wydarzenie muzyczne w Niemczech i przyciąga miłośników oper z całego świata.

  • Kultura i sztuka - Bayreuth ma wiele muzeów i galerii sztuki, w tym Muzeum Richarda Wagnera i Muzeum Fryderyka Wilhelma III. W mieście znajduje się także wiele zabytków, takich jak Pałac Nowego Zamku i Kościół Świętego Jerzego.

  • Piękne parki i ogrody - Bayreuth ma wiele pięknych parków i ogrodów, które warto odwiedzić. Park Eremitage to ogromny park z pałacem, fontannami i wieżą widokową, z pięknym krajobrazem wokół. Innym pięknym miejscem jest Hofgarten, położony w centrum miasta, z fontannami, rzeźbami i pięknymi krajobrazami.

  • Przyroda - Bayreuth położone jest w pięknej okolicy, wśród pagórkowatej krajobrazu, otoczonej malowniczymi lasami i wzgórzami. To idealne miejsce do pieszych wędrówek, jazdy na rowerze i wycieczek po okolicy.

  • Lokalna kuchnia - Bayreuth oferuje wiele tradycyjnych niemieckich potraw, takich jak Schäufele (duszona łopatka wieprzowa), kiełbasa bawarska i Brezen (pieczywo w kształcie krzyża). Wiele restauracji serwuje także pyszne dania kuchni międzynarodowej.

Bayreuth to piękne miasto, które warto odwiedzić nie tylko ze względu na Festiwal Richarda Wagnera, ale także ze względu na piękne parki i ogrody, kulturę i sztukę oraz lokalną kuchnię.

 

Kursy międzynarodowe z Bayreuth: 

 
 
 

Bayreuth - autobusy i busy

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz