bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

jak zarezerwować mijesce w autobusie
09 listopada 2021

Autoryzowane biuro Sindbad czyli co?

 

 

Co to jest autoryzowane biuro sprzedaży?

Dzisiaj zajmiemy się sprawą na pozór skomplikowaną i budzącą sporo wątpliwości. Jeżeli już podjęliśmy decyzję o wyjeździe za granicę to trzeba kupić bilet

Możliwości jest kilka:

  • Punkty stacjonarne (biura podróży) 
  • Internet
  • Aplikacje

 

Skupiamy się na biurach podróży tylko które wybrać? Odpowiedź nie musi być oczywista. Na rynku jest sporo punktów sprzedaży, biur podróży i innych punktów obsługi. Można się z w tym wszystkim pogubić.  Najbezpieczniejszą opcją jest wybranie autoryzowanych biur danego przewoźnika. Najczęściej na stronie internetowej przewoźnik udostępnia adresy biur z którymi współpracuje i gdzie można bezpiecznie kupić bilet autokarowy. Tak jest w przypadku Sindbada

bilety autokarowe

 

Sindbad czy Domis-tour?

Często punkty sprzedaży są mylone z biurami własnymi Sindbada. Różnicy na pierwszy rzut oka nie ma. Jednak Domis-tour jest to osobna firma która specjalizuje się w sprzedaży biletów autokarowych. Mamy bezpośrednią umowę z firmą Sindbad dlatego zakupy w naszym biurze są bezpieczne.  

Autoryzowane biura nie pobierają dodatkowych prowizji od zakupy biletów firmy Sindbad oraz mają dostęp do wszystkich aktualnych promocji i rozkładów jazdy. Dzięki temu u nas kupisz bilety na transport najtaniej. Masz również gwarancję wyboru z pełnej oferty połączeń

Co za różnica gdzie kupię bilet?

Sam zakup biletu nie jest skomplikowaną operacją. Wystarczy podać dane oraz opłacić przejazd. Opcji opłaty za bilet jest tyle, że poświęciliśmy temu osobny artykuł: Jak płacić za bilety autobusowe. Jest jednak kilka istotnych kwestii w wyborze miejsca zakupów. 

Jako firma specjalizująca się w sprzedaży biletów autokarowych potrafimy doradzić najlepszą opcję podróży. Podpowiedzieć kiedy najkorzystniej kupić bilet i kiedy wyjechać aby się najbardziej opłacało. 

Mamy również opcję rezerwacji biletów o czym pisaliśmy już wcześniej we wpisie: bilety autokarowe Sindbad - rezerwacja czy zakup biletu. 

Zachęcamy do zakupów na naszej stronie głównej

Sindbad zmiany i zwroty. 

Kłopotliwą kwestią zazwyczaj są zmiany w biletach oraz ich zwroty. Reklamacje również nie należą do spraw najprzyjemniejszych.  Jako autoryzowane biuro jesteśmy w stanie dokonywać zmian we wszystkich biletach. Zgodnie z aktualnymi warunkami przewozu i cennikami. Kwestia zwrotów jest nieco bardziej skomplikowana ponieważ co do zasady bilet można zwrócić w miejscu gdzie dokonano zakupu. Jeżeli bilet został kupiony w naszym biurze gwarantujemy natychmiastowy zwrot biletu oczywiście zgodnie z warunkami zawartymi w regulaminie. 

Jeżeli bilet został kupiony przez stronę internetową radzimy skontaktować się z obsługą danej strony. Można również zadzwonić na infolinie Sindbad pod numer telefonu: 77 443 44 44

Sindbad Reklamacje

Na koniec najmniej przyjemna rzecz czyli reklamacje. Oczywiście każdy pasażer ma prawo do złożenia reklamacji, jeżeli jest niezadowolony z usługi. Domis-tour jako autoryzowane biuro sprzedaży mamy prawo przyjąć każdą reklamację. Jednak z uwagi na to, że nie jesteśmy oddziałem firmy Sindbad przekazujemy każdą reklamację do centrali firmy. Na koniec dodamy tylko, że każda reklamacja musi zostać złożona w formie pisemnej na papierze lub prze e-mail. Przewoźnik ma 30 dni na odpowiedź na każdą reklamację. Kontakt do działu reklamacji można znaleźć na stronie internetowej przewoźnika. 

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad