Domis-tour
bilety autokarowe Sindbad
  1. pl
  2. uk

Co to jest autoryzowane biuro sprzedaży?

Dzisiaj zajmiemy się sprawą na pozór skomplikowaną i budzącą sporo wątpliwości. Jeżeli już podjęliśmy decyzję o wyjeździe za granicę to trzeba kupić bilet! 

Możliwości jest kilka:

Internet

Aplikacje

Punkty stacjonarne (biura podróży) 

Skupiamy się na biurach podróży tylko które wybrać? Odpowiedź nie musi być oczywista. Na rynku jest sporo punktów sprzedaży, biur podróży i innych punktów obsługi. Można się z w tym wszystkim pogubić.  Najbezpieczniejszą opcją jest wybranie autoryzowanych biur danego przewoźnika. Najczęściej na stronie lub na infolinii przewoźnik udostępnia adresy biur z którymi współpracuje i gdzie można bezpiecznie kupić bilet autokarowy. Tak jest w przypadku Sindbada. 

Domis-tour czy Sindbad

Często punkty sprzedaży są mylone z biurami własnymi Sindbada. Różnicy na pierwszy rzut oka nie ma. Jednak Domis-tour jest to osobna firma która specjalizuje się w sprzedaży biletów autokarowych. Mamy bezpośrednią umowę z firmą Sindbad dlatego zakupy w naszym biurze są bezpieczne. 

Autoryzowane biura nie pobierają dodatkowych prowizji od zakupy biletów firmy Sindbad oraz mają dostęp do wszystkich aktualnych promocji i rozkładów jazdy. 

Co za różnica gdzie kupie bilet?

Sam zakup biletu nie jest skomplikowaną operacją. Wystarczy podać dane oraz opłacić przejazd. Jest jednak kilka istotnych kwestii w wyborze miejsca zakupów. 

Jako firma specjalizująca się w sprzedaży biletów autokarowych potrafimy doradzić najlepszą opcję podróży. Podpowiedzieć kiedy najkorzystniej kupić bilet i kiedy wyjechać aby się najbardziej opłacało. 

Mamy również opcję rezerwacji biletów o czym pisaliśmy już wcześniej. 

Zmiany i zwroty

Kłopotliwą kwestią zazwyczaj są zmiany w biletach oraz ich zwroty. Jako autoryzowane biuro jesteśmy w stanie dokonywać zmian we wszystkich biletach zgodnie z aktualnymi warunkami przewozu. Kwestia zwrotów jest nieco bardziej skomplikowana ponieważ co do zasady bilet można zwrócić w miejscu gdzie dokonano zakupu. Jeżeli bilet został kupiony w naszym biurze gwarantujemy natychmiastowy zwrot biletu oczywiście zgodnie z warunkami zawartymi w regulaminie. 

 

Oczywiście bilety można również kupić za pośrednictwem naszej strony www.domis-tour.pl 

 

Autoryzowane biuro Sindbad czyli co?

09 listopada 2021
jak zarezerwować mijesce w autobusie
Domis-tour

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

DOMIS-TOUR

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 tel. 52 340 17 00

biuro@domis-tour.com

NIP 554 120 49 75

nr konta 92 1140 2017 0000 4702 0274 8796

- międzynarodowe tanie bilety autokarowe wielu przewoźników: Sindbad Eurobus, Agat, Ecolines, Lux Reisen, GDNexpress.

- pomoc przy wyborze najlepszej oferty

- ubezpieczenia turystyczne: Signal Iduna. TUEuropa.

W Domis-tour oferujemy: