Aktualny przystanek Sindbad w Venlo to: 

  • Centraal Station
  • Erik de Rodeweg 5, 5975 WD, Sevenum, NL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Venlo to urocze miasto położone w południowej Holandii, w prowincji Limburg. Znane jest przede wszystkim ze swojego pięknego centrum, malowniczych krajobrazów oraz licznych atrakcji turystycznych.

Jednym z najważniejszych zabytków w Venlo jest gotycki ratusz z XIV wieku, który znajduje się na głównym placu miasta. Budynek ten charakteryzuje się piękną architekturą oraz zabytkowymi rzeźbami na fasadzie.

Inną ciekawą atrakcją jest katedra św. Marcina, która powstała w XV wieku i jest jednym z najważniejszych zabytków miasta. Wewnątrz katedry można podziwiać piękne dzieła sztuki, w tym witraże i rzeźby.

Venlo słynie również z pięknych krajobrazów i terenów zielonych. W pobliżu miasta znajduje się park krajobrazowy De Maasduinen, który oferuje liczne szlaki turystyczne oraz doskonałe warunki do wędrówek rowerowych. W okolicy miasta znajdują się również liczne winnice oraz plantacje truskawek, które są jednym z symboli miasta.

Venlo to także miasto, które słynie z licznych festiwali i wydarzeń kulturalnych. Jednym z najważniejszych z nich jest karnawał, który odbywa się co roku w lutym i przyciąga tysiące turystów z całej Holandii.

Podsumowując, Venlo to piękne miasto, które wyróżnia się swoimi zabytkami, krajobrazami oraz bogatą kulturą i historią. Jest to doskonałe miejsce dla osób, które chcą spędzić czas na łonie natury oraz poznać holenderską kulturę i tradycje.

 
 

 

Połączenia autokarowe z Venlo: 

 

Autokary i busy z Venlo

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz