Aktualny przystanek Sindbad w Luksemburgu to: 

  • BUS PARKING Park&Drive, 61 Rue de Bouillon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luksemburg to małe, lecz wyjątkowo urocze państwo położone w Europie Zachodniej, graniczące z Belgią, Francją i Niemcami. Mimo swojego niewielkiego rozmiaru, Luksemburg ma wiele do zaoferowania, w tym fascynującą historię, piękne krajobrazy i dynamiczną kulturę.

Stolicą Luksemburga jest miasto Luksemburg, które jest jednym z najbardziej malowniczych miast w Europie. Jest ono znane z pięknych zabytków, takich jak zamek książąt Luksemburga oraz katedra Notre-Dame, a także z niezwykłych ogrodów i parków.

Kraj ten słynie również z licznych zamków, w tym zamku Vianden, który jest jednym z największych i najlepiej zachowanych zamków w Europie. Inne popularne atrakcje turystyczne to m.in. Most Adolfa, który oferuje piękne widoki na miasto Luksemburg, i Muzeum Narodowe Historii i Sztuki, gdzie można poznać bogatą historię i kulturę Luksemburga.

Luksemburg jest również ważnym ośrodkiem finansowym, ze względu na swoją niską stopę podatkową i rozwinięty sektor bankowy. Kraj ten jest siedzibą wielu międzynarodowych korporacji i instytucji, co przyciąga do niego wielu biznesmenów z całego świata.

Mimo że Luksemburg jest jednym z najmniejszych krajów w Europie, to ma wiele do zaoferowania zarówno turystom, jak i osobom zainteresowanym biznesem i inwestycjami. Dzięki swojej unikalnej historii, kulturze i pięknym krajobrazom, Luksemburg jest miejscem, które warto odwiedzić i poznać.

 
 

 

Połączenia autokarowe z Luksemburga: 

 
 

Autokary i busy z Leksemburga

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz