Aktualny przystanek Sindbad w Hadze to: 

  • Busplatform DenHaag Centraal,Prins Bernhardviaduct

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haga to trzecie pod względem wielkości miasto w Holandii, będące siedzibą wielu ważnych instytucji państwowych i międzynarodowych. Miasto słynie z pięknych zabytków, muzeów, parków oraz plaż, co przyciąga rocznie miliony turystów z całego świata.

Jednym z najważniejszych zabytków w Hadze jest Binnenhof, kompleks budynków rządowych, który jest siedzibą holenderskiego parlamentu i rządu. Wewnątrz kompleksu można zwiedzić m.in. salę Tronową oraz salę Tweede Kamer, gdzie odbywają się posiedzenia parlamentu.

Kolejnym ważnym zabytkiem w Hadze jest Mauritshuis, muzeum sztuki, które mieści się w pięknym, XVII-wiecznym pałacu. W muzeum znajdują się dzieła takich artystów jak Johannes Vermeer, Rembrandt van Rijn, Jan Steen czy Frans Hals. Muzeum posiada w swoich zbiorach wiele arcydzieł sztuki, co przyciąga liczne rzesze turystów.

Hadze to również miasto, które słynie z pięknych parków i ogrodów. Jednym z najpiękniejszych z nich jest Park Westbroekpark, który w sezonie letnim przyciąga turystów swoimi kolorowymi rabatami kwiatowymi oraz licznymi wydarzeniami kulturalnymi.

Miasto posiada także długie, piaszczyste plaże, które znajdują się na zachodnim wybrzeżu Holandii. Najważniejszą z nich jest Scheveningen, popularna plaża, na której można wypocząć, zjeść coś dobrego w jednej z licznych restauracji oraz skorzystać z licznych atrakcji, takich jak park linowy czy ogromne koło widokowe.

Podsumowując, Haga to piękne miasto, które wyróżnia się swoimi zabytkami, muzeami, parkami oraz plażami. Miasto jest także ważnym ośrodkiem politycznym i międzynarodowym, co przyciąga liczne rzesze turystów.

 
 

 

Połączenia autokarowe z Hagi: 

 
 

Autokary i busy z Hagi

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz