Domis-tour
bilety autokarowe Sindbad
  1. pl
  2. uk

Czy da się kupić bilet na autokar przez telefon?

Istnieje bardzo dużo opcji kupna biletów autokarowych. Wszystkie mają swoje plusy i minusy, a każdy ma swój ulubiony sposób. Ale czy da się kupić bilet autokarowy

podczas jednej rozmowy telefonicznej 

  • bez wychodzenia z domu
  • bez drukowania biletu
  • bez stresów czy będą wolne miejsca
  • bez logowania się do systemów?

bilety autokarowe

Oczywiście można kupić bilet przez internet ale nie każdy sobie z tym radzi. W dzisiejszych czasach strony internetowe są tak tworzone aby były jak najbardziej przyjazne ale systemy rezerwacyjne nie zawsze są tak łatwe w obsłudze. 

Zapraszamy również do naszego punktu stacjonarnego w Bydgoszczy, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z podróżą. Jednak nie wszyscy maja czas i ochotę na wycieczkę po bilet. Dla takich osób jest oczywiście opcja rezerwacji biletu autokarowego z opcją opłacenia przed wyjazdem. Jednak jest to opcja dla osób z Bydgoszczy i okolic. 

 

                                                                                                     bilet autokarowy przez telefon

 

Bilet autokarowy przez telefon - to proste!

Dla wszystkich którym nie pasuje żadna z powyższych opcji przedstawiamy nową usługę - bilet autokarowy przez telefon. Wystarczy zadzwonić do nas pod nr 52 340 17 00 i ustalić szczegóły wyjazdu tzn. trasę i daty przejazdu. My rezerwujemy bilet aby była pewność miejsca w autokarze i to już prawie wszystko. 

W ciągu kilki minut generujemy specjalny link do płatności który wysyłamy e-mailem lub przez sms. Po kliknięciu w link następuje przekierowanie do bramki płatności gdzie wystarczy opłacić podróż. Opcji płatności jest wiele miedzy innymi: przelew on-line, płatność kartą lub blikiem. 

Link jest bezpieczny bo pochodzi od naszego partnera firmy rozliczeniowej Polcard (www.polcard.pl). Link służy do płatności tylko i wyłącznie raz na z góry ustaloną kwotę. 

Po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty wystawiamy bilet i wysyłamy go na e-mail, telefon lub bilet czeka u kierowcy autobusu. I to wszystko!

Życzymy udanej podróży!!!

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak kupić bilet na autokar?

16 marca 2022
Domis-tour

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 tel. 52 340 17 00

nr konta 92 1140 2017 0000 4702 0274 8796

- bilety autokarowe do Niemiec

- bilety autokarowe do Francji

- bilety autokarowe do Włoch

- bilety autokarowe do Anglii

- bilety autokarowe do Holandii

- bilety autokarowe do Belgii

Tanie bilety autokarowe: