Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 tel. 52 340 17 00

nr konta 92 1140 2017 0000 4702 0274 8796

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Domis-tour
bilety Sindbad
29 października 2019

Sindbad, Sindbad - promocja, Sindbad super promocja, co to znaczy?

ZASADY NALICZANIA CEN W SINDBADZIE ULEGŁY ZMIANIE, SZCZEGÓŁY  ---->

SINDBAD I DYNAMICZNE CENY BILETÓW

 

 

bilety autokarowe

 

Ceny promocyjne w ofercie Sindbad.

Jednymi z najczęściej zadawanych pytań przy zakupie biletu na linie międyznarodowe Sindbad są: co to znaczy super promocja? Czy to jest inny autobus? Czym on się różni od Sindbada? Spróbujemy jak najprościej to wyjaśnić.

Po wybraniu skąd dokąd i kiedy ma się odbyć nasza podróż pojawia się okienko, w którym widać godzinę i datę wyjazduoraz przewoźnika i cenę.

 

Sindbad promocja

 

Często są to 3 różne ceny przy tej samej dacie i godzinie wyjazdu. Co to znaczy? Otóż są to tarfy cenowe.

Tak jak widać na zdjęciu powyżej taryfa Sindbad jest najdroższa, ale w następnym kroku można wybrać standardowe zniżki, czyli -15% na kartę stałego klienta, -10% dla osób do 26 lub powyżej 60 roku życia, -40% dla dzieci do 12 lat, -10% dla drugiego dziecka do 12 lat, -10% na firmową kartę stałego klienta oraz -25% na dodatkowe miejsce.

Druga taryfa cenowa to Sindbad - promocja, od której możemy wybrać tylko 2 zniżki: -15% na kartę stałego klienta oraz -10% na firmową kartę stałego klienta. Tutaj już nie ma zniżek dla dzieci, młodzieży czy seniorów.

Trzecia taryfa pod nazwą Sindbad - Super promocja to najniższa cena, od ktorej nie są dozwolone żadne zniżki. Po kliknięciu w czerwony wykrzyknik pojawia się komunikat :

 

Sindbad super promocja

Trzeba pamiętać, że w taryfie Sindbad-super promocja jest zawsze ograniczona ilość miejsc. Może bowiem okazać się, że przy chęci zmiany daty wyjazdu nie będzie już miejsc w tej taryfie. W taki wypadku będzie wymagana dopłata do biletu w normalnej cenie. Dopłata jest uiszczana u pilota autobusu przy wsiadaniu.  Należy zwrócić uwagę, że bilety w super promocji nie podlegają zwrotom.

Podsumowując jest to ten sam autobus w którym obowiązuje ten sam regulamin. Tutaj również można wpisywać uwagi na temat miejsc w autobusie. Jak rezerwować miejsce w autobusie pisaliśmy już wcześniej.

 

Dlaczego nie widzę ceny promocyjnej i super promocja?

To kiedy kończy sie promocja i czy w ogóle się pojawi jest tajemnicą przewoźnika. Bywa i tak że na dany kurs będzie tylko jedna cena. Jest to szczególnie widoczne przy biletach typu OPEN gdzie zazwyczaj nie ma promocji. (o biletach OPEN piszemy tutaj) Wszystko zależy od daty wyjazdu, kierunku i czasu kiedy kupujemy bilety bo najczęściej im szybciej rezerwujemy tym można taniej kupić.  

 

Którą cenę wybrać?

Bardzo często słyszymy to pytanie. I choć odpowiedź wydaje się oczywita: tą najtańszą! to nie zawsze tak jest. Przed zakupem trzeba sie zastanowić czy na pewno nie będziemy zmieniać daty wyjazdu lub powrotu. Posiadacze karty stałego klienta powinni również sprawdzić czy cena Sindbad - promocja ze zniżką 15% nie będzie niższa od ceny Interbus. Również rodziny z dziećmi do 12 roku życia muszą przeliczyć co się bardziej opłaca: bilet normalny + bilet ze niżką 40 % dla dziecka, czy 2 bilety w taryfie super promocja. 

 

 

 

 

 

 

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour