Domis-tour
bilety autokarowe Sindbad
  1. pl
  2. uk

Obsługa autokarów Sindbad

Artykuł powstał w odpowiedzi na liczne pytania odnoście obsługi podczas podróży autokarami Sindbad podczas pandemii. Stali klienci podróżujący np. do Niemiec byli przyzwyczajeni do obecności pilota na pokładach autokarów. W chwili obecnej piloci są niestety rzadkością. Głównym czynnikiem wpływającym na to jest oczywiście pandemia i ograniczenia z nią związane. Wiemy że zarząd firmy Sindbad robi wszystko aby piloci byli w jak największej ilości autokarów jednak w dzisiejszych specyficznych czasach jest to trudne zadanie. 

Czy dostanę kawę lub herbatę? 

Obsługa pilota to nie tylko kontrola biletów przy wsiadaniu do autokarów ale cała obsługa podczas nierzadko bardzo długiej podróży. W takiej sytuacji bardzo przydaje się możliwość zakupu kawy lub herbaty podczas jazdy. Niestety jeżeli nie ma pilota na pokładzie najczęściej nie ma również możliwości skorzystania z barku. Czasem zdarza się że barek obsługuje drugi kierowca, jednak jest to czas na jego odpoczynek i najczęściej barek jest zamknięty. W takiej sytuacji trzeba korzystać z kawy lub innych ciepłych napojów podczas postojów. 

Polska obsługa

Niewątpliwą zaletą podróży autobusem Sindbad jest fakt że na całej trasie jest zapewniona polska obsługa. Niezależnie czy to pilot czy kierowca w tej chwili cała załoga jest z polski. Sindbad bazuje tylko i wyłącznie na swoich autokarach oraz kierowcach co daje większy komfort jazdy. Również po przesiadkach mamy pewność że będzie załoga mówiąca po polsku. Daje to poczucie bezpieczeństwa szczególnie za granicą gdzie nie trzeba się przejmować że się gdzieś zgubimy lub nie dogadamy. 

Na sam koniec warto wspomnieć że firma Sindbad ma w 100% polski kapitał. 

Aby kupić bilet na Sindbada kliknij tutaj

 

 

Czy jedzie z nami pilot?

24 listopada 2021
jak zarezerwować mijesce w autobusie
Domis-tour

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

DOMIS-TOUR

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 tel. 52 340 17 00

biuro@domis-tour.com

NIP 554 120 49 75

nr konta 92 1140 2017 0000 4702 0274 8796

- międzynarodowe tanie bilety autokarowe wielu przewoźników: Sindbad Eurobus, Agat, Ecolines, Lux Reisen, GDNexpress.

- pomoc przy wyborze najlepszej oferty

- ubezpieczenia turystyczne: Signal Iduna. TUEuropa.

W Domis-tour oferujemy: