Aktualny przystanek Sindbad w Bremerhaven to: 

  • Bismarkstraße/ Frühlingsstraße, PR Parkplatz,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bremerhaven to miasto położone nad ujściem rzeki Wezery do Morza Północnego w północno-zachodniej części Niemiec. Jest to ważny port morski oraz centrum handlowe i kulturalne regionu.

Miasto zostało założone w XIX wieku jako konkurencyjny port dla Hamburga i Bremy. W czasie II wojny światowej zostało zniszczone w wyniku bombardowań, ale szybko zostało odbudowane i rozwinięte jako centrum handlowe, w tym rybołówstwa, przemysłu stoczniowego i turystyki.

Bremerhaven ma wiele atrakcji turystycznych, w tym Muzeum Historii Morskiej, w którym prezentowane są liczne eksponaty związane z historią portu i handlu morskiego. W okolicy znajdują się także piękne plaże, lasy i parki krajobrazowe, które przyciągają turystów z całego świata.

Miasto jest znane również z powodu organizowanych tam festiwali i imprez kulturalnych, takich jak festiwal kultury, festiwal filmowy oraz targi turystyczne. Bremerhaven jest również ważnym ośrodkiem uniwersyteckim oraz kulturalnym, a dzięki swojej lokalizacji nad Morzem Północnym stanowi popularne miejsce wypoczynku i rekreacji dla mieszkańców Niemiec i turystów z całego świata.

 

Autobusy międzynarodowe z Bremerhaven: 

 

Bremerhaven - busy i autobusy

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Domis-tour