Aktualny przystanek Sindbad w Luton to: 

Railway Station - Station Road

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luton to miasto położone na północ od Londynu, które ma wiele do zaoferowania turystom. Oto kilka powodów, dlaczego warto odwiedzić Luton:

  • Muzeum Lotnictwa - Luton to miasto związane z przemysłem lotniczym, a jego najważniejszą atrakcją turystyczną jest Muzeum Lotnictwa. Znajdują się tam modele samolotów, silniki, oraz wiele innych eksponatów związanych z historią lotnictwa.

  • Zakupy - Luton to miasto z wieloma sklepami i centrami handlowymi, które oferują różnorodność artykułów. Największym centrum handlowym w Luton jest The Mall Luton.

  • Luton Hoo Estate - Luton Hoo to duża posiadłość, która mieści się w okolicach Luton. Jest to doskonałe miejsce do odpoczynku i relaksu. Na terenie posiadłości znajduje się hotel, pole golfowe, restauracja i wiele innych atrakcji.

  • The Hat Factory - The Hat Factory to centrum kulturalne, w którym znajdują się teatry, galerie sztuki, a także sale koncertowe. Jest to miejsce, w którym odbywają się różnorodne wydarzenia artystyczne, w tym koncerty, spektakle teatralne i wystawy sztuki.

  • Zamek Luton Hoo - Zamek Luton Hoo to jeden z najpiękniejszych zabytków w okolicach Luton. Został zbudowany w XVIII wieku i obecnie jest luksusowym hotelem. Mimo to, zamek jest otwarty dla turystów, którzy mogą zwiedzać jego wnętrza oraz przepiękne ogrody.

Podsumowując, Luton to miasto, które może zaoferować turystom wiele atrakcji, od historii, poprzez kulturę, zakupy po wypoczynek na pięknych posiadłościach.

 

Popularne trasy autokarowe z Luton: 

 
 

Autokar do Luton

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Domis-tour